Aikataulut

Alustava aikataulu

Q: Karsinta A, B
R1: Alkuerät
SF: Välierät
F: Finaali

Tiistai 10.7. aamupäivä
09:00 Keihäänheitto N QA
09:05 100m, ottelu M
09:10 Kuulantyöntö M QA
09:30 3000m estejuoksu N R1
09:50 Pituushyppy, ottelu M AB
10:05 1500m M R1
10:20 Keihäänheitto N QB
10:24 Kuulantyöntö M QB
10:40 800m N R1
11:20 Pituushyppy M QAB
11:30 100m M R1
11:45 Kuulantyöntö, ottelu M AB
Tiistai 10.7. iltapäivä
16:00 Korkeushyppy, ottelu M AB
16:15 Seiväshyppy N QAB
16:45 Kiekonheitto N QA
16:50 400m N R1
17:40 5000m N F
18:05 Kiekonheitto N QB
18:10 Kuulantyöntö M F
18:15 400m, ottelu M
18:50 10,000m M F
Keskiviikko 11.7. aamupäivä
09:00 110m aitajuoksu, ottelu M
09:30 110m aitajuoksu M R1
09:50 Kiekonheitto, ottelu M A
10:15 Kuulantyöntö N QA
10:30 400m aitajuoksu N R1
11:00 Kiekonheitto, ottelu M B
11:20 400m M R1
11:30 Kuulantyöntö N QB
12:20 Moukarinheitto M QA
12:27 100m N R1
12:40 Seiväshyppy, ottelu M AB
13:40 Moukarinheitto M QB
Keskiviikko 11.7. iltapäivä
16:30 Keihäänheitto, ottelu M A
16:35 Kuulantyöntö N F
16:40 110m aitajuoksu M SF
17:00 Seiväshyppy M QAB
17:10 800m N SF
17:40 Keihäänheitto, ottelu M B
17:50 100m M SF
17:55 Pituushyppy M F
18:25 400m N SF
18:50 Keihäänheitto N F
18:55 3000m N F
19:25 1500m, ottelu M F
20:05 100m M F
Torstai 12.7. aamupäivä
09:30 100m aitajuoksu, ottelu N
09:40 Moukarinheitto N QA
10:00 3000m estejuoksu M R1
10:18 Pituushyppy N QAB
10:30 Korkeushyppy, ottelu N AB
10:35 400m aitajuoksu M R1
10:55 Moukarinheitto N QB
11:30 200m M R1
Torstai 12.7. iltapäivä
18:00 100m N SF
18:05 Kuulantyöntö, ottelu N AB
18:20 Seiväshyppy N F
18:25 200m M SF
18:50 400m aitajuoksu N SF
19:15 200m, ottelu N
19:20 Korkeushyppy M AB
19:35 Kiekonheitto N F
19:40 400m M SF
20:10 400m N F
20:25 1500m M F
20:48 800m N F
21:02 110m aitajuoksu M F
21:15 100m N F
Perjantai 13.7. aamupäivä
09:30 Keihäänheitto M QA
09:35 100m aitajuoksu N R1
10:00 Pituushyppy, ottelu N AB
10:25 800m M R1
10:45 Keihäänheitto M QB
11:20 1500m N R1
11:40 Korkeushyppy N QAB
12:00 200m N R1
12:10 Keihäänheitto, ottelu N A
13:20 Keihäänheitto, ottelu N B
Perjantai 13.7. iltapäivä
17:50 Moukarinheitto M F
18:00 Kolmiloikka M QAB
18:05 4 x 100m viesti N R1
18:30 4 x 100m viesti M R1
19:00 800m, ottelu N F
19:28 400m aitajuoksu M SF
19:43 Pituushyppy N F
20:02 200m N SF
20:26 400m aitajuoksu N F
20:35 400m M F
20:45 3000m estejuoksu N F
21:20 200m M F
Lauantai 14.7. aamupäivä
09:30 Keikonheitto M QA
09:35 10,000m kävely N F
10:00 Kolmiloikka N QAB
10:40 Korkeushyppy M F
10:45 10,000m kävely M F
10:50 Kiekonheitto M QB
11:50 4 x 400m viesti N R1
12:15 4 x 400m viesti M R1
Lauantai 14.7. iltapäivä
13:20 Moukarinheitto N F
13:50 Seiväshyppy M F
13:55 100m aitajuoksu N SF
14:30 800m M SF
14:59 Kolmiloikka M F
15:05 200m N F
15:20 5000m M F
15:25 Keihäänheitto M F
15:52 400m aitajuoksu M F
16:04 4 x 100m viesti N F
16:40 4 x 100m viesti M F
Sunnuntai 15.7. iltapäivä
13:30 Korkeushyppy N F
13:35 100m aitajuoksu N F
13:40 Kiekonheitto M F
13:45 3000m estejuoksu M F
14:00 Kolmiloikka N F
14:15 1500m N F
14:34 800m M F
14:58 4 x 400m viesti N F
15:28 4 x 400m viesti M F